Szkolenie / Kurs Google Ads (AdWords)

Uczestnicy szkolenia (grupy max 10 osób) dowiedzą się jak i gdzie reklamować się w internecie. Poznają praktyczną wiedzę, która pozwoli zaprojektować oraz uruchomić i optymalizować samodzielnie reklamy w Google Ads (AdWords). 

Zdobyta wiedza umiejętności pozwalają także na ograniczanie kosztów kampanii Google Ads, zwiększanie jej skuteczności oraz sposoby szczegółowego mierzenia efektów kampanii czyli konwersji. 

Szkolenie prowadzi Robert Duda – Certyfikowany specjalista Google, z 16 letnim doświadczeniem

SZKOLENIA GOOGLE ADS ODBYWAJĄ SIĘ W KATOWICACH, WROCŁAWIU ORAZ TARNOWIE. 

Jak skutecznie reklamować firmę w Google Ads?

Szkolenie podstawowe.

Wprowadzenie. Skuteczne Kampanie Google Ads w oparciu o fundamenty czyli SEO + Analytics + Link building i Content Marketing.

 • podstawowe informacje na temat trendów, zachować Klientów i pakiet niezbędników na rok 2020 internetowych – jak to wykorzystać w kampaniach Google Ads
 • jak zaplanować i przygotować budżetowanie na kampanie reklamowe Twojej firmy w Google Ads oraz w innych kanałach promocyjnych?
 • jak wdrażać content marketing w małej firmie czyli jak tworzyć i publikować dobre treści w Internecie, a zwłaszcza dobre reklamy w Google Ads?
 • narzędzia do optymalizacji i pozycjonowania stron www wpływające na wynik jakości oraz ranking reklam w Google Ads (dawniej AdWords)?
 • jak korzystać z Google Analytics – podstawy do analiz i podejmowania decyzji biznesowych w 2020 – jak na podstawie GA planować kampanie Google Ads w wyszukiwarce oraz sieci reklamowej GDN? 
 • jak przygotować do swoich potrzeb oraz samodzielnie krok po kroku uruchomić kampanię Google AdWords?

Wykłady oraz praktyczne ćwiczenia na prezentowanych narzędziach online.

od 525,00 zł brutto za osobę

Szkolenie rozszerzone

Szkolenie Google Ads (AdWords) – Poziom podstawowy. O programie Ads. Kampanie Google w wyszukiwarce, sieci reklamowej oraz remarketingowe – tworzenie, optymalizacja, narzędzia. Podstawowy Google Analytics

 • ogromne możliwości Google AdWords, o których nie mieliście pojęcia, do wykorzystania w każdej firmie
 • praktyczne informacje na temat planowania i wykorzystania kampanii Google Ads w rozwoju Twojej firmy narzędzi Google Ads 
 • praktyczny warsztat – pierwsza samodzielnie uruchomiona kampania w Google Ads krok po kroku w sieci reklamowej, na YouTube, w Google Zakupy oraz kampania remarketingowa 
 • Google Analytics zintegrowany z Google Ads i Google Search Console podstawą optymalizacji reklam Twojej firmy w sieci
 • Jak korzystać w praktyce z Google Analytics i za pomocą Google Data Studio tworzyć czytelne raporty ze skuteczności działań w sieci
  Praktyczne ćwiczenia warsztatowe i dużo niezbędnej wiedzy teoretycznej
 • Jak zintegrować w planie marketingowym działania Optymalizacyjne oraz content marketingowe z kampaniami Google Ads ?
Praktyczne warsztaty na komputerach w małych grupach – max 10 osób! 

od 625,00 zł brutto za osobę

20 - 21 stycznia 2020
SZKOLENIE WE WROCŁAWIU.
Zobacz szczegóły szkolenia we Wrocławiu już teraz >>
Szkolenie Google Analytics + Google AdWords + SEO + Content Marketing + Loink Building Wrocław
20 - 21 stycznia 2020
27 - 28 stycznia 2020
SZKOLENIE W KATOWICACH
Zobacz szczegóły szkolenia w Katowicach już teraz >>
Szkolenie Google Analytics + Google AdWords + SEO + Content Marketing + Loink Building Katowice
27 - 28 stycznia 2020
Szkolenie Google Ads i Analytics w Rzeszowie
30 - 31 stycznia 2020
SZKOLENIE W RZESZOWIE
Zobacz szczegóły szkolenia w Rzeszowie już teraz >>
Szkolenie Google Analytics + Google AdWords + SEO + Content Marketing + Link Building Rzeszów
30 - 31 stycznia 2020
24 - 25 lutego 2020
SZKOLENIE W KATOWICACH
Zobacz szczegóły szkolenia w Katowicach już teraz >>
Szkolenie Google Analytics + Google AdWords + SEO + Content Marketing + Loink Building Katowice
24 - 25 lutego 2020
27 - 28 lutego 2020
SZKOLENIE WE WROCŁAWIU.
Zobacz szczegóły szkolenia we Wrocławiu już teraz >>
Szkolenie Google Analytics + Google AdWords + SEO + Content Marketing + Loink Building Wrocław
27 - 28 lutego 2020

Do kogo skierowane są szkolenie SEM Days?

 • prowadzisz swoją firmę, masz stronę internetowy i chcesz sprzdawać przez internet,
 • pracujesz w dziale marketingu i sami chcesz tworzyć reklamy AdWords i pozycjonować strony
 • planujesz uruchomić biznes w sieci i chcesz skutecznie się reklamować w internecie, w Google, 
 • chcesz zdobyć dodatkowe umiejętności uzyskując przewagę na rynku pracy
 • wiek, płeć i stanowisko nie mają w tym przypadku szkoleń SEMDays żadnego znaczenia

Co zyskasz dzięki udziałowi w tych szkoleniach marketingowych?

 • poznasz standardy optymalizacji i użyteczności stron internetowych w kontekście wyniku jakości i rankingu reklamy Google Ads
 • dowiesz się jak samodzielnie optymalizować strony i sklepy zgodnie z wytycznymi Google aby Twoje kampanie Google AdWords były skuteczne i tanie
 • poznasz narzędzia do sprawdzania postępów pozycjonowania i efektów Google Ads, m.in. Analytics, Search Console czy SEO Power Suite
 • samodzielnie przygotujesz i uruchomisz pierwsze kampanie reklamowe w Ads i przygotujesz pierwsze działania Content Marketingowe w oparciu o raporty Google Ads i Analytics
 • sprawdzisz efekty podejmowanych działań reklamowych przez Ciebie lub firmę zewnętrzną

Co otrzymasz na szkoleniu?

 • niezbędną wiedzę teoretyczną oraz prezentacje online niezbędnych narzędzi
 • imienny, podpisany certyfikat udziału w szkoleniu
 • materiały szkoleniowe drukowane lub elektroniczne (PDF) w zależności od formuły szkolenia
 • kupon 10% zniżki na inne szkolenia oraz materiały edukacyjne w projekcie SUKCES W INTERNECIE 
Członek Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Z naszych usług korzystali m.in.

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę najbliższe szkolenie,

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 16 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie szkoleń i warsztatów podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie kampanii, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online. 

Zrealizowałem wiele kampanii w Google Ads (dawniej AdWords) w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich łącznie na budżet ponad 20 000 000 zł. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: “SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz “Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.

Rekomendacje

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SZKOLEŃ SEMDAYS?

ZADZWOŃ: +48 606 476 711 LUB 507 957 579 LUB NAPISZ: BIURO@SPOZYCJONOWANI.PL

Organizatorem projektu szkoleniowego SEM Days jest Agencja interaktywna Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda | tel. 507-957-579 lub 606 476 711 | email: biuro@spozycjonowani.pl
Rybnik: ul. Jankowica 23/25, 44-200 Rybnik
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenie Google Ads (AdWords) Rybnik   Szkolenie Google Ads (AdWords) Tarnów   Szkolenie Google Ads (AdWords) Opole     Szkolenie Google Ads (AdWords) Bielsko-Biała Szkolenie Google Ads (AdWords) Katowice