Szkolenia Google w Twojej firmie

Dedykowane szkolenie Google w Twojej firmie to najlepsze rozwiązanie. Tematy, zakres i poziom szkolenia indywidualnie dopasowany do potrzeb i umiejętności Twojego zespołu. W programie m.in. 

 • Optymalizacja i Pozycjonowanie stron w Google
 • Reklama w Google Ads
 • Google Analytics
 • Podstawy WordPress
 • Samodzielne audyty SEO 
 • Content Marketing + Link Building
Szkolenia prowadzi Robert Duda – Certyfikowany specjalista Google

Jak skutecznie reklamować Twoją firmę w Internecie?

Dlaczego warto wybrać indywidualne szkolenia skrojone specjalnie na potrzeby Twojej firmy?

 • program dopasowany do potrzeb firmy – mówimy tylko o tym co potrzebne jest w Twojej firmie
 • poziom szkolenia i zakres materiału specjalnie dopasowany do poziomu wiedzy uczestników
 • analiza dotychczasowych działań – sprawdzamy wspólnie jakie wyniki dały dotychczasowe działania
 • ćwiczenia na firmowym koncie Google Ads – gotowe kampanie do wykorzystaniu po szkoleniu
 • optymalizacja i analiza Twojego firmowego Analytics – pomoc w poprawnej analizie i czytelnej prezentacji danych, które w Twoim biznesie są kluczowe dla podejmowania decyzji. 
 • prace SEO na domenie i serwisie Klienta – badanie bezpośrednio Twoich zasobów i optymalizacja online na firmowej stronie czy Twoim sklepie

Co zyska Twoja firma poprzez udział w szkoleniach?

 • podniesiesz kwalifikację Twojego zespołu w firmie w zakresie e-markeringu
 • obniżysz koszty działań reklamowych i komunikacyjnych opierając ją teraz na wiedzy i umiejętnościach wewnętrznych
 • dowiesz się co zyskasz dzięki optymalizacji Twojej firmowej strony internetowej czy e-sklepu
 • dowiesz się jak samodzielnie pozycjonować zgodnie z wytycznymi Google
 • poznasz narzędzia do sprawdzania postępów pozycjonowania i efektów Google Ads, m.in. Analytics, Search Console czy SEO Power Suite
 • samodzielnie przygotujesz i uruchomisz pierwsze kampanie reklamowe w Google Ads i przygotujesz pierwsze działania Content Marketingowe
 • sprawdzisz efekty podejmowanych działań reklamowych przez Ciebie lub firmę zewnętrzną

Co otrzymacie na szkoleniu?

 • niezbędną wiedzę teoretyczną oraz prezentacje online niezbędnych narzędzi
 • 2 godziny bezpłatnych konsultacji telefonicznych i przez mail po szkoleniu
 • imienny, podpisany certyfikat udziału w szkoleniu
 • materiały szkoleniowe drukowane lub elektroniczne (PDF) w zależności od formuły szkolenia
 • kupony promocyjne do wykorzystania w kampaniach Google Ads od 100 do 600 zł
 • kupon 10% zniżki na inne szkolenia oraz materiały edukacyjne w projekcie SUKCES W INTERNECIE 

Przykładowa agenda 3 dniowego szkolenia w Twojej firmie

DZIEŃ 1: 9.00 - 12.00
WPROWADZENIE. WSPÓŁCZESNY E-BIZNES
Aktualne trendy, zachowania, narzędzia, kanały reklamowe, możliwości promocji i komunikacji, które warto przeanalizować aby usprawnić działanie Waszej firmy w Internecie.
DZIEŃ 1: 9.00 - 12.00
DZIEŃ 1: 12.00 - 16.00
ANALYTICS - PODSTAWOWA ANALIZA
Instalacja, konfiguracja Google Analytics oraz integracja pozostałych narzędzi Google, w tym Google Ads oraz Google Search Console. Jak czytać dane GA i tworzyć raporty
DZIEŃ 1: 12.00 - 16.00
DZIEŃ 2: 9.00 - 12.00
ANALIZA I PLANOWANIE DZIAŁAŃ SEO W GOOGLE
Przygotowanie wewnętrznego audytu seo - sprawdzenie kondycji wewnętrznej serwisu oraz stanu zewnętrznego linkowania i dotychczasowych działań w zakresie pozycjonowania i content marketingu.
DZIEŃ 2: 9.00 - 12.00
DZIEŃ 2: 12.00 - 16.00
KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE ADS
Zasady działa Google Ads (dawniej AdWords) Tworzenie konta Google Ads, kampanii, pierwszy reklam, optymalizacja słów do kampanii w sieci wyszukiwania. Optymalizacja kampanii w Google Ads Search.
DZIEŃ 2: 12.00 - 16.00
DZIEŃ 3: 9.00 - 12.00
KAMPANIE REKLAMOWE DISPLAY
Przygotowanie strategii oraz uruchomienie kampanii reklamowych w Google Ads - w sieci reklamowej Google, w YouTube, w Gmailu (GSP), w oraz w Google Zakupy. Przygotowanie i publikacja materiałów reklamowych - ustawienia i optymalizacja kampanii display.
DZIEŃ 3: 9.00 - 12.00
CONTENT MARKETING I KANAŁY ZEWNĘTRZNE
Przygotowanie i uruchomienie firmowego/eksperckiego bloga na WordPressie. Optymalizacja stron zapleczowych WP. Tworzenie i publikacja treści zewnętrznych. Wykorzystanie platform contentowych oraz narzędzi e-mail marketingu do zwiększania skuteczności działań marketingowych.

Dedykowany dzień szkoleniowy w Twojej firmie: SEO + Google Ads + Google Analytics + Content Marketing + Link building + niezbędniki narzędziowe

już od 990,00zł netto

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę szkolenie w Twojej firmie,

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 16 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie szkoleń i warsztatów podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie kampanii, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online. 

Zrealizowałem wiele kampanii w Google Ads (dawniej AdWords) w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich łącznie na budżet ponad 16 000 000 zł. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: “SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz “Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.

Z naszych usług korzystali m.in.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SZKOLENIA W TWOJEJ FIRMIE?

ZADZWOŃ: +48 606 476 711 LUB 507 957 579 LUB NAPISZ: INFO@SEMDAYS.PL 

Organizatorem projektu szkoleniowego SEM Days jest Agencja interaktywna Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda | tel. 507-957-579 lub 606 476 711 | email: info@semdays.pl
Rybnik: ul. Jankowica 23/25, 44-200 Rybnik
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003

Szkolenie Google Ads (AdWords) Rybnik   Szkolenie Google Ads (AdWords) Tarnów   Szkolenie Google Ads (AdWords) Opole   Szkolenie Pozycjonowanie Rybnik   Szkolenie Google Ads (AdWords) Bielsko-Biała   Szkolenie Pozycjonowanie Katowice    Szkolenie Google Ads (AdWords) Katowice   Szkolenie Pozycjonowanie Opole   Szkolenie Pozycjonowanie Tarnów   Szkolenie Pozycjonowanie Bielsko-Biała   Szkolenie Google Analytics Tarnów   Szkolenie Google Analytics Bielsko-Biała   Szkolenie Google Analytics Rybnik    Szkolenie Google Analytics Katowice   Szkolenia Google Zamknięte Śląskie   Szkolenie Google Zamknięte Opolskie   Szkolenie Google Zamknięte Małopolskie