Szkolenia Google w Twojej firmie

Dedykowane szkolenie Google w Twojej firmie to najlepsze rozwiązanie. Tematy, zakres i poziom szkolenia indywidualnie dopasowany do potrzeb i umiejętności Twojego zespołu. W programie m.in. 

 • Optymalizacja i Pozycjonowanie stron w Google
 • Reklama w Google Ads
 • Google Analytics
 • Podstawy WordPress
 • Samodzielne audyty SEO 
 • Content Marketing + Link Building
Szkolenia prowadzi Robert Duda – Certyfikowany specjalista Google

Jak skutecznie reklamować Twoją firmę w Internecie?

Dlaczego warto wybrać indywidualne szkolenia skrojone specjalnie na potrzeby Twojej firmy?

 • program dopasowany do potrzeb firmy – mówimy tylko o tym co potrzebne jest w Twojej firmie
 • poziom szkolenia i zakres materiału specjalnie dopasowany do poziomu wiedzy uczestników
 • analiza dotychczasowych działań – sprawdzamy wspólnie jakie wyniki dały dotychczasowe działania
 • ćwiczenia na firmowym koncie Google Ads – gotowe kampanie do wykorzystaniu po szkoleniu
 • optymalizacja i analiza Twojego firmowego Analytics – pomoc w poprawnej analizie i czytelnej prezentacji danych, które w Twoim biznesie są kluczowe dla podejmowania decyzji. 
 • prace SEO na domenie i serwisie Klienta – badanie bezpośrednio Twoich zasobów i optymalizacja online na firmowej stronie czy Twoim sklepie

Co zyska Twoja firma poprzez udział w szkoleniach?

 • podniesiesz kwalifikację Twojego zespołu w firmie w zakresie e-markeringu
 • obniżysz koszty działań reklamowych i komunikacyjnych opierając ją teraz na wiedzy i umiejętnościach wewnętrznych
 • dowiesz się co zyskasz dzięki optymalizacji Twojej firmowej strony internetowej czy e-sklepu
 • dowiesz się jak samodzielnie pozycjonować zgodnie z wytycznymi Google
 • poznasz narzędzia do sprawdzania postępów pozycjonowania i efektów Google Ads, m.in. Analytics, Search Console czy SEO Power Suite
 • samodzielnie przygotujesz i uruchomisz pierwsze kampanie reklamowe w Google Ads i przygotujesz pierwsze działania Content Marketingowe
 • sprawdzisz efekty podejmowanych działań reklamowych przez Ciebie lub firmę zewnętrzną

Co otrzymacie na szkoleniu?

 • indywidualne podejście oraz pracę na Waszej stronie lub sklepie internetowym 
 • niezbędną wiedzę teoretyczną oraz prezentacje online niezbędnych narzędzi
 • wykorzystanie narzędzi w sposób dedykowany do Waszych potrzeb i możliwości 
 • Godzinę bezpłatnych konsultacji telefonicznych i przez mail po szkoleniu
 • imienny, podpisany certyfikat udziału w szkoleniu
 • materiały szkoleniowe drukowane lub elektroniczne (PDF) w zależności od formuły szkolenia

Zadzwoń do mnie już teraz!
Ustalmy dogodny termin dedykowanego szkolenia dla Ciebie i Twojego zespołu.
507 957 579 lub 606 476 711

Przykładowa agenda 3 dniowego szkolenia z zakresu Google Ads + Google Analytics + SEO + WP w Twojej firmie

DZIEŃ 1: 9.00 - 12.00
WPROWADZENIE. WSPÓŁCZESNY E-BIZNES
Aktualne trendy, zachowania, narzędzia, kanały reklamowe, możliwości promocji i komunikacji, które warto przeanalizować aby usprawnić działanie Waszej firmy w Internecie.
DZIEŃ 1: 9.00 - 12.00
DZIEŃ 1: 12.00 - 16.00
ANALYTICS - PODSTAWOWA ANALIZA
Instalacja, konfiguracja Google Analytics oraz integracja pozostałych narzędzi Google, w tym Google Ads oraz Google Search Console. Jak czytać dane GA i tworzyć raporty
DZIEŃ 1: 12.00 - 16.00
DZIEŃ 2: 9.00 - 12.00
ANALIZA I PLANOWANIE DZIAŁAŃ SEO W GOOGLE
Przygotowanie wewnętrznego audytu seo - sprawdzenie kondycji wewnętrznej serwisu oraz stanu zewnętrznego linkowania i dotychczasowych działań w zakresie pozycjonowania i content marketingu.
DZIEŃ 2: 9.00 - 12.00
DZIEŃ 2: 12.00 - 16.00
KAMPANIE REKLAMOWE GOOGLE ADS
Zasady działa Google Ads (dawniej AdWords) Tworzenie konta Google Ads, kampanii, pierwszy reklam, optymalizacja słów do kampanii w sieci wyszukiwania. Optymalizacja kampanii w Google Ads Search.
DZIEŃ 2: 12.00 - 16.00
DZIEŃ 3: 9.00 - 12.00
KAMPANIE REKLAMOWE DISPLAY
Przygotowanie strategii oraz uruchomienie kampanii reklamowych w Google Ads - w sieci reklamowej Google, w YouTube, w Gmailu (GSP), w oraz w Google Zakupy. Przygotowanie i publikacja materiałów reklamowych - ustawienia i optymalizacja kampanii display.
DZIEŃ 3: 9.00 - 12.00
CONTENT MARKETING I KANAŁY ZEWNĘTRZNE
Przygotowanie i uruchomienie firmowego/eksperckiego bloga na WordPressie. Optymalizacja stron zapleczowych WP. Tworzenie i publikacja treści zewnętrznych. Wykorzystanie platform contentowych oraz narzędzi e-mail marketingu do zwiększania skuteczności działań marketingowych.

SZKOLENIA W TWOJEJ FIRMIE

Zorganizujemy dedykowane szkolenie z zakresu Google w Twojej firmie, w dowolnym terminie!

Zróbmy to razem w kilka minut, w 3 prostych krokach:

1

USTALMY DOGODNY DLA WAS TERMIN SZKOLENIA

Dedykowane szkolenie odbędzie się w Twojej firmie w terminie, który najlepiej wpisuje się w kalendarz Twojej firmy oraz członków zespołu, którzy wezmą w nim udział.

Szkolenia mogą odbyć się w dni powszednie, ale równie dobrze szkolenie możemy zorganizować w Twojej firmie w weekend.

Realizujemy szkolenia w trybie jedno, dwu lub trzy dniowym.

Jeśli planujesz nowe otwarcie i zwiększenie efektywności działań marketingowych w Internecie w 2020 roku to teraz jest najlepszy czas aby zorganizować dedykowane szkolenie i wdrożyć gotowe i sprawdzone rozwiązania do Twoich strategii komunikacji i promocji internetowej! 

2

DOPASUJMY TEMATYKĘ I ZAKRES DO WASZYCH POTRZEB ORAZ UMIEJĘTNOŚCI UCZESTNIKÓW

Najlepsze efekty dają szkolenia warsztatowe, których program ściśle dopasowany jest do potrzeb grupy, a jednocześnie poziom i tempo jest takie aby wszyscy mogli krok po kroku samodzielnie wdrożyć podczas ćwiczeń opanować cały materiał.

Zakres wiedzy do wyboru to: audyt strony, optymalizacja, pozycjonowanie poprzez content marketing i linkbuilding, planowanie i realizacja kampanii Google Ads oraz instalacja, optymalizacja i wykorzystanie w praktyce danych z Google Analytics, w tym poprzez Google Data Studio.

Najważniejszy atut szkoleń dedykowanych to warsztaty realizowane na Waszej stronie internetowej oraz koncie Google Ads i Analytics dla sprzedaży Waszych produktów i usług

3

NA KONIEC LOGISTYKA ORAZ USTALENIE FINALNYCH KOSZTÓW

Wybierz w swojej firmie biuro lub salkę szkoleniową/konferencyjną, w której swobodnie cała grupa będzie mogła popracować podczas szkolenia.

Ustalmy czy dysponujesz niezbędnym sprzętem (rzutnik, dostęp do internetu, flipchart, mazaki, komputery dla uczestników) czy mamy coś zabrać ze sobą?

Na koniec godzinowy wymiar szkolenia od … do + przerwy kawowe i lunchowa oraz ustalenie finalnej ceny za realizację szkolenia i przygotowanie materiałów szkoleniowych i MOŻEMY ZACZYNAĆ 🙂

Koszty szkolenia dedykowanego z zakresu marketingu internetowego Google Ads + Analytics + SEO + WordPress

Szkolenie 1 dniowe

 • Dedykowane warsztaty w zakresie 8 godzin 
 • Grupa 2-10 osób
 • Szkolenie 8 – 16 lub 9 – 17

1500,00 zł netto*

Szkolenie 2 dniowe

 • Dedykowane warsztaty w zakresie 16 godzin 
 • Grupa 2-10 osób
 • Szkolenie 8 – 16 lub 9 – 17

2500,00 zł netto*

Szkolenie 3 dniowe

 • Dedykowane warsztaty w zakresie 24 godzin 
 • Grupa 2-10 osób
 • Szkolenie 8 – 16 lub 9 – 17

3500,00 zł netto*

*Powyższe ceny szkoleń realizowanych na terenie województwa śląskiego, obejmują wynagrodzenie trenera, przygotowanie materiałów szkoleniowych oraz koszty przejazdu i noclegów trenera. Rekomendowany zakres godzinowy to 8 godzin zegarowych, w tym przerwa 30 min oraz dwie przerwy po 15 minut). 

Jeśli jesteście zainteresowani zorganizowaniem szkolenia dedykowanego w Waszej firmie, a siedziba jest poza województwem śląskim – cena ustalana jest indywidualnie z uwzględnieniem dodatkowych kosztów na dojazdy oraz noclegi dla trenera. 

Warunkiem potwierdzenia ustalonego terminu na szkolenie jest wpłata 100% ustalonej kwoty szkolenia do 7 dni po przesłaniu zamówienia.

Chcesz porozmawiać o dedykowanym szkoleniu w Twojej firmie?

Zadzwoń teraz! 507 957 579  lub  606 476 711

lub napisz na info@sukceswinternecie.pl

Nazywam się Robert Duda i poprowadzę szkolenie w Twojej firmie,

jestem Certyfikowanym Specjalistą Google z ponad 16 letnim doświadczeniem. W trakcie realizowanych przeze mnie szkoleń i warsztatów podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz ciekawymi przykładami ze zrealizowanych na całym świecie kampanii, a także podpowiem gotowe – sprawdzone rozwiązania, które będzie można zaimplementować do Twojego biznesu online. 

Zrealizowałem wiele kampanii w Google Ads (dawniej AdWords) w Polsce, a także m.in. w Niemczech, Austrii, USA oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich łącznie na budżet ponad 20 000 000 zł. Pracowałem m.in. dla takich marek, firm i instytucji jak Najwyższa Izba Kontroli, Bundesliga GmbH, Saint Gobain, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Ustronianka, Porsche, Izba Gospodarki Elektronicznej i wiele innych. 

Jestem trenerem podczas wielu szkoleń i warsztatów, prelegentem w ramach projektów regionalnych oraz ogólnopolskich, a także prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych z zakresu wykorzystania i optymalizacji narzędzi Google. Napisałem także dwie książki o charakterze poradników, które szczególnie polecam: “SUKCES W INTERNECIE – Poradnik na start, dla początkujących” (02.2019) oraz “Jak wygrać wybory, skutecznie wykorzystując Internet” (09.2018). 

Moje autorskie programy szkoleń wynikają z obserwacji, rozmów i analiz które pojawiły się podczas dotyczas zrealizowanych szkoleń, w których wzięło udział łącznie prawie 1000 osób. Gwarantuje więc naprawdę praktyczny i dopasowany do Twoich potrzeb projekt szkoleniowy. Do zobaczenia na najbliższym szkoleniu otwartym lub zamkniętym – dedykowanym dla Twojej firmy.20

Z naszych usług korzystali m.in.

Współpracujemy razem od kilku lat. Wiedza, umiejętności praktyczne i doświadczenie Roberta w zakresie optymalizacji, pozycjonowania oraz skutecznych kampanii AdWords bardzo mi pomagają w skutecznym pozyskiwaniu nowych Klientów do naszych sklepów internetowych, utrzymywaniu relacji ze stałymi klientami, a przede wszystkim skutecznej sprzedaży przez Internet.
Szymon
Właściciel Firmy AVIS Balustrady
Byłem na szkoleniach Roberta z zakresu marketingu Internetowego, z naciskiem na narzędzia reklamowe i analityczne Google. Polecam udział w szkoleniach i kursach SUKCES W INTERNECIE ponieważ jest to skarbnica wiedzy w sprawach rozwoju firmy, pozycjonowania, e-marketingu, generalnie wszystkiego co związane z Google i internetem 🙂 Naprawdę warto zainwestować i skorzystać z tych praktycznych szkoleń.
Kamil
Gwaranto - Studio reklamy video, teledyski, spoty
Zdecydowanie warto zaczerpnąć z wiedzy i doświadczenia Pana Roberta! Ogrom wiedzy oraz duża ilość praktycznych pomocy, testowanych natychmiast w praktyce. Dodatkowo szkolenia w małej grupie, co umożliwia bieżące analizowanie potrzeb i omawianie problemów już podczas szkolenia. Bardzo miła, luźna atmosfera 🙂 Pozdrawiam i serdecznie polecam !!!
Katarzyna
Dział Marketingu LUBAR S.A.
Świetne szkolenie. Indywidualne podejście, omówienie narzędzi na przykładzie potrzeb uczestników, przy tym wszystkim luźna atmosfera. Mega polecam i czekam na kolejne odsłony warsztatów 🙂
Marcin
Dział Marketingu Narzedzia.net
Szkolenie rzeczowe, prowadzone w świetnej atmosferze. Bardzo mała grupa sprzyja pracy przy komputerach i wyklikania całej ścieżki w oparciu o swoje przykłady stron. Prowadzący potrafi zainteresować tematem szkolenia 🙂 gorąco polecam.
Grzegorz
DIGIT-AL Rzeszów
Szkolenie prowadzone na najwyższym poziomie, duża dawka wiedzy, możliwość praktycznego przetestowania omawianej tematyki, wiele ciekawych i przydatnych porad. Szkolenie prowadzone warsztatowo przy elastycznym podejściu do potrzeb grupy w bardzo przyjaznej atmosferze. Zdecydowanie polecam Pana Roberta jako profesjonalistę w swojej dziedzinie.
Magda
Freelancer, Katowice
Z Robertem współpracujemy od 4 lat. Mamy duże wsparcie w zakresie optymalizacji sklepu, procesów sprzedaży w Internecie, analiz oraz przygotowywania i realizacji kompleksowych kampanii w Google AdWords. Efektem prac są stałe wzrosty sprzedaży przez wyniki pozycjonowania naturalnego oraz reklam płatnych naszych sklepów internetowych w Polsce oraz na Węgrzech. Serdecznie polecam!
Kamil
Votana Sp z o.o.
Łącznie zorganizowano 3 edycje warsztatów, w których udział wzięło 128 przedsiębiorców oraz mieszkańców Tarnowa. Współpracę oceniamy na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, a świadczone usługi każdorazowo nastawione są na najwyższą jakość i zadowolenie odbiorców. Gmina Miasta Tarnowa, jako organizator szeregu przedsięwzięć o charakterze gospodarczym i pro-przedsiębiorczym rekomenduje Pana Roberta Dudę, jako rzetelnego i pewnego Partnera do współpracy.
Agnieszka
Dyrektor Wydziału Gospodarczego, UM Tarnów

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE SZKOLENIA W TWOJEJ FIRMIE?

ZADZWOŃ: 507 957 579 lub 606 476 711
LUB NAPISZ: BIURO@SPOZYCJONOWANI.PL

Organizatorem projektu szkoleniowego SEM Days jest Agencja interaktywna Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda | tel. 507-957-579 lub 606 476 711 | email: biuro@spozycjonowani.pl
Rybnik: ul. Jankowica 23/25, 44-200 Rybnik
NIP/VAT: PL6472223986 | REGON: 278029755 | Data powstania firmy: 01.04.2003