Strona
        główna SEM Days

Szkolenia Google AdWords  |  Szkolenia Pozycjonowanie  | Kalendarz szkoleń  |   Pytania i odpowiedzi Kontakt
SEM Days - szkolenia z
        pozycjonowania, adwords, optymalizacji oraz conetent
        marketingu

Najczęstsze pytania i odpowiedzi od uczestników szkoleń

Jak mogę zarejestrować się na szkolenie?
Na szkolenie można zarejestrować się poprzez formularz elektroniczny na stronie www. Dla poszczególnych grup szkoleń przygotowaliśmy odrębne formularze z podanymi terminami i miejscami organizowanych szkoleń. Wybierz klikając w odpowiedni formularz
Kiedy trzeba się najpóźniej zgłosić na szkolenie?
Zgodnie z regulaminem szkoleń na zgłoszenie należy zarejestrować się najpóźniej na 5 dni przed terminem realizacji szkolenia. Często jednak rekrutacja na szkolenie trwa do ostatnich dni, o czym informujemy na naszej stronie i w social mediach, wówczas można się zarejestrować nawet dzień przed szkoleniem.
Do kiedy najpóźniej można zapłacić za szkolenie?
Regulamin określa, że wpłata powinna być zrealizowana najpóźniej do 5 dnia przed terminem szkolenia. Jednak w przypadku zgłoszeń w ostatnich dniach priorytetem jest zgłoszenie poprzez wypełnienie formularza i dokonanie płatności w pierwszym możliwym terminie. W przypadku realizacji przelewu w terminie do 3 dni przed szkoleniem prosimy o przesłanie mailem potwierdzenia PDF na adres info@semdays.pl lub/i przyniesienie wydrukowanego potwierdzenia przelewu na samo szkolenie.
Czy trzeba być przygotowanym na jakieś dodatkowe opłaty?
W ramach opublikowanej w formularzu zgłoszeniowym kwoty organizatorzy zapewniają udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe i certyfikat, napoje i przerwy kawowe. W cenę szkolenia nie są wliczone dodatkowe opłaty związane z dojazdem na szkolenie czy opłatą za miejsce parkingowe.
Jak mogę zapłacić za szkolenie?
Za szkolenie prosimy wpłacać określoną kwotę poprzez przelew bankowy ze swojego konta bankowego. Przelew prosimy zrealizować na podstawie przesłanej faktury pro-forma w formacie PDF lub/i informacji przesłanej w treści maila po wypełnieniu formularza zawierającej wszystkie niezbędne do przelewu dane i wskazówki (dane odbiorcy, numer rachunku i nazwa banku, tytuł przelewu).
Jak duże są grupy szkoleniowe?
W większości organizowanych przez nas szkoleń bierze udział około 10 uczestników. Czasami są to mniejsze grupy (w większości przypadków minimum 5 osób), a czasami trochę większe (maksymalnie 15 uczestników). Taka ilość uczestników gwarantuje wysoką jakość szkolenia, a także możliwość bezpośredniej konwersacji i rozwiązania indywidualnych problemów zgłaszanych przez uczestników.
W jaki sposób mogę wykorzystać bonus - kupon Google?
Kupon Google AdWords o wartości 250PLN można zrealizować samodzielnie lub bezpłatnie przy pomocy naszych pracowników dla kont w Google AdWords nie starszych jak 14 dni, w których nie korzystano jeszcze z innych kuponów promocyjnych. Aby na koncie AdWords pojawiła się promocyjna kwota wymagana jest wpłata minimum 100PLN netto do AdWords. Wpłaty można dokonać samodzielnie lub za pośrednictwem organizatorów. 
Czy mogę uczestniczyć w szkoleniu nie mając swojej firmy?
Szkolenie jest organizowane dla osób prywatnych oraz przedstawicieli firm. W związku z powyższym nie ma konieczności prowadzenia firmy aby uczestniczyć w szkoleniu. Podczas rejestracji pola związane z nazwą firmy/instytucji należy pominąć. Opłaty i warunki szkoleń są identyczne dla osób prywatnych oraz firm.
Czy zwracane są wpłaty osobom, które nie mogły przybyć na szkolenie?
Jeśli pisemna rezygnacja ze szkolenia dotrze do organizatorów najpóźniej na 14 dni przed terminem szkolenia wówczas uczestnik otrzymuje 50% zwrot wpłaconej kwoty. Po tym terminie wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Uczestnik może wykorzystać wpłacone środki na udział w szkoleniu w innym zaproponowanym terminie i miejscu, jednak musi mieć to miejsce nie później niż do 45 dni od daty pierwotnego szkolenia.


MASZ JESZCZE INNE PYTANIA DOTYCZĄCE SZKOLEŃ SEMDAYS?
ZADZWOŃ: +48 606 476 711 LUB 507 957 579 LUB NAPISZ: INFO@SEMDAYS.PL

SEM Days
Organizatorem projektu szkoleniowego SEM Days jest Agencja interaktywna Spozycjonowani.pl

Spozycjonowani.pl Robert Duda |  tel. 606 476 711  |  email: info@semdays.pl
Rybnik: ul. Jankowica 23/25, 44-200 Rybnik

NIP/VAT: PL6472223986  |  REGON: 278029755  |  Data powstania firmy: 01.04.2003